Úton önmagunkhoz

2015. június 10., címkék: kirchentag, vagyok aki vagyok, reformátusok lapja, ifi

Közel kétszázan tértek be a tömeg és a hőség elől a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet Vagyok, aki vagyok című interaktív önismereti kiállítására Stuttgart belvárosában a harmincötödik Német Protestáns Egyházi Napokon, azaz a Kirchentagon június 4. és 6. között.

Magyar reformátusok a 35. Kirchentagon

2015. június 03., címkék: vagyok aki vagyok, kirchentag, zán fábián sándor

Stuttgart ad otthont a Kirchentag nevű német egyházi megarendezvénynek, ahova idén is több mint százezer érdeklődőt várnak június 3. és 7. között. A cél? A hitet ünnepelni és korunk kérdéseit megvitatni. Württemberg fővárosának szívében a debreceni egyetemi gyülekezet építi fel interaktív kiállítását, Zán Fábián Sándor kárpátaljai püspök pedig kiemelt vendégként lesz jelen a találkozón.